• Ваш список
    \"Список порівняння\" порожній
(067) 826 14 41  

Магазин працює онлайн

Про бренд


20 років тому американець Бобі Духовни (Bobby Duchowny) приїхав до Таїланду для зйомок фільму. У цій дивовижній сонячній країні він зустрів дівчину Паліту з сім'ї фермерів. Ця зустріч змінила його життя назавжди. Тайські пейзажі, культура і звичайно аромат лемонграса - культової рослини Таїланду (лимонне сорго) зачарувала його. Таїланд - це не лише країна сонця, доброти і посмішок, вона славиться своєю медициною, грунтованою на древніх знаннях про гармонію людини з природою.

Бобі Духовни вивчав ароматерапію в Американській Асоціації Ароматерапії. Вплив ефірів і ефірних олій на здоров'ї, настрій і стосунки стали головним предметом вивчення Бобі і Паліты. Вони разом відвідали багато різних виробництв і плантацій, збираючи трави і вивчаючи способи отримання олій, буквально вбираючи в себе досвід відомих ароматерапевтів.

Тепер перейдемо до другої частини - назви "Lemongrass House" - Будинок Лемонграса. Трава з неповторним цитрусовим запахом (ви відчуєте його пом'явши листок лемонграса в руці) займає в Таїланді не менш важливе місце, ніж масаж. Лемонграс однаково незамінний як в кулінарії, так і в ароматерапії- в якості чаю, ефірної олії, засобу від комарів або приправи. Він завжди є присутнім в житті кожного тайца.

Компанія постійно розвивається як спеціалізована ферма по створенню свіжих і натуральних косметичних продуктів для ароматерапії, спа-процедур і індивідуального використання. На сьогодні бізнес поповнився колекцією з 90 ароматичних олій і широким асортиментом догляду за тілом, обличчям і волоссям.

З косметикою Lemongrass House працює більше двохсот готелів і SPA, серед яких Hilton, Aman Resorts і Meridian, відкриті магазини у багатьох країнах.

Наші винагороди

Натуральні свіжі косметичні засоби від компанії Lemongrass House  зазначені відомими журналами, в тому числі сякі пеціалізуються на косметології, СПА та  натуральних продуктах.

 Time Magazine's "The Best of Asia"

Conde Nast Traveler "Hot List"

New York Times "Top Pick"

Parents World "Best of the Best 2013, 2014, 2015"

Ми з радістю ділимося новиною про те, що в 2015 році сингапурский журнал Parents World третій рік поспіль оголошує Lemongrass House кращім брендом натуральної косметики!

 

 На протязі двох років поспіль, 2013 и 2014 Lemongrass House Singapore отримав премію «Кращий з найкращих натуральних продуктів ( Best of the Best Natural Product award) Продукція від комарів та лінійка литячої продукції.
                         

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар до списку бажань, Вам потрібно